Brand Name

Online İngilizce uygulaması ile video izleyip İngilizce öğrenin!

İngilizce öğrenme konusunda hevesli hemen herkes, internetten İngilizce öğrenmenin yollarını araştırmıştır. Bu konuda bazı uygulamalar, ücretsiz ve reklamsız şekilde hizmet sunuyorlar. Hem Android hem de iOS için, iPhone sahipleri için kolayca İngilizce öğrenmenin yolunu açan bir uygulama olan Engly ile herkes için kolay bir şekilde İngilizce öğrenmek mümkün! Tek yapmanız gereken günde 10 dakika, 20 dakika gibi kısa bir sürenizi bu uygulama ayırmak. Peki Engly, nasıl İngilizce öğretiyor, ona bakalım...

Mobil uygulama ile İngilizce öğrenmek mümkün mü?

Telefon uygulamaları sayesinde birçok kişi, belli alanlarda, belli konularda günlük pratik yapma şansına kavuştu. Türkçe sözlük, İngilizce çeviri, İngilizce video izleme ya da İngilizce okuma-yazma pratiği için İngilizce öğrenme siteleri kullanılıyor. Eğitiminize yönelik, uzmanlarca hazırlanmış bir ücretsiz İngilizce öğrenme uygulaması olan Engly’nin püf noktası, barındırdığı yüzlerce İngilizce video! İzleyeceğiniz kısa İngilizce videolarda geçen belli diyalogların İngilizce altyazılarını veren uygulama, videonun ardından kısa bir quiz yapmakta! Bu da, İngilizce olarak izlediğiniz bir videoyu anlama kapasitenizi ölçen bir konu. Aynı zamanda altyazıda bilmediğiniz kelimelere tıkladığınızda Türkçe çevirilerini, telaffuzlarını ve örnek cümle içerisinde kullanımlarını da size sunmakta! İngilizce videolar izleyip İngilizce telaffuz pratiği yapan birçok kişi, İngilizcesindeki gelişmeyi kısa süre içinde hissediyor!

Voicetube, ABA English, ECTC gibi bir uygulama mı arıyorsunuz?

EnglishCentral ya da Voscreen gibi uygulamalar, İngilizce içerikler sunarak size İngilizce öğrenme pratiği sunuyor; ancak bir kısmı ücretli ve reklam barındıran uygulama. Reklamsız ve ücretsiz İngilizce uygulaması arayanlar için, yerli yazılımcıların geliştirdiği Engly, tamamen reklamsız, daima ücretsiz ve İngilizcesini geliştirmek isteyenler için etkili bir araç. Engly ile bugüne kadar binlerce kişi uygulamayı indirerek pratik yaptı ve kendisini geliştirdi!

Tek bir uygulamada hem İngilizce telaffuz, hem konuşma hem de kelime pratiği!

Engly, barındırdığı özellikler sayesinde video ile İngilizce konusunda en iyi özellikleri bir araya getirmiş bir uygulama. Engly indirerek kısa süre içinde İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz. Üstelik hem yeni başlayanlar, hem de daha ileri seviyede (intermediate ve advanced) olanlar için İngilizce videolar, kelime açıklamaları ve her seviye için İngilizce quizler Engly uygulamasında sizi bekliyor.